Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Manager logistyki

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i zarządzanie operacjami transportowymi produktów polimerowych w krajach UE i spoza UE,
  • Opracowanie procedur logistycznych w powstającej organizacji z branży tworzyw sztucznych,
  • Udział w projektowaniu, weryfikacji i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,
  • Wdrażanie norm ISO i jakości,
  • Opracowanie procedury HSSE,
  • Projektowanie, rozwój i zarządzanie logistyką morską,
  • Tworzenie działu logistyki, w tym budowa zespołu logistycznego,
  • Prowadzenie wewnętrznej sprawozdawczości dotyczącej logistycznych aspektów projektu,
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji między zespołami logistycznymi a nowymi zespołami projektowymi,
  • Opiniowanie dokumentacji technicznej projektu w zakresie opracowywania planów logistycznych,
  • Planowanie i przygotowanie polityki i procedur logistycznych,
  • Mapowanie procesów logistycznych w kooperacji z innymi działami,
  • Prowadzenie dokumentacji wsparcia logistycznego (np. rysunki, instrukcje techniczne, karty wymagań konserwacyjnych),
  • Prowadzenie negocjacji kontraktowych z poddostawcami usług logistycznych i sprzętu logistycznego,
  • Współpraca z działem technicznym/ inżynieryjnym,
  • Wspieranie zespołu handlowego w negocjacjach z klientami dostawcami w zakresie wszystkich aspektów logistycznych.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wymóg bezwzględny: doświadczenie w projektowaniu koncepcji i rozwoju platformy logistycznej oraz budowaniu zespołu logistycznego,
  • Doświadczenie w logistyce tworzyw sztucznych lub polimerów będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w organizowaniu logistyki morskiej,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w związku z działalnością logistyczną (transport i magazynowanie) doświadczenie w zaopatrzeniu w zakresie transportu i/ lub magazynowania,
  • Znajomość ISO 9001, WMS, Incoterms i przepisów transportowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę stałą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z doświadczenia i prezentowanych kompetencji, a do tego pakiet realnych do uzyskania premii,
  • Unikalną możliwość udziału w realizacji potężnej inwestycji,
  • Międzynarodowe środowisko biznesowe,
  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Wsparcie w relokacji.

Numer referencyjny: ML/SZN/02.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.