Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Manager Logistyki (ML/DP)

Świdnica, dolnośląskie

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem Specjalistów ds. Logistyki,
  • rozwiązywanie problemów logistycznych związany współpracą z klientamii dostawcami,
  • tworzenie i wdrażanie koncepcji zarządzania magazynem oraz dostawcami,
  • koordynacja uruchomienia produkcji (część logistyczna),
  • koordynacja sprzedaży i planów produkcyjnych,
  • zarządzanie polityką magazynową,
  • zarządzanie działaniami logistycznymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale logistyki,
  • doświadcznie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynku,
  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie.

Wymagania

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i... doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja