Opis stanowiska pracy

Dołącz do Naszego Zespołu i zostań najlepszym Managerem na Rynku Pracy.
Ty dajesz nam swój potencjał, zaangażowanie i kreatywność, my dajemy Ci satysfakcję zawodową i finansową .

Zapewniamy:
- programy szkoleniowe,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w prężnie rozwijającej się Firmie,
- duży zakres autonomii oraz realny wpływ na kształtowanie działań,
- partnerską atmosferę w pracy i zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- predyspozycji managerskich,,
- nastawienia na poszukiwanie nieschematycznych rozwiązań,
- umiejętności radzenia sobie z presją czasową oraz spiętrzeniem zadań,
-wysokiej kultury osobistej.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta