Manager klubu Smart Gym Katowice

Smart Platinium sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko managera klubu Smart Gym Katowice.

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu,
  • rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu fitness,
  • bezpośredni kontakt z Klientami klubu,
  • sporządzanie raportów z funkcjonowania placówki,
  • utrzymywanie kontaktów z firmami zewnętrznymi,
  • organizacja eventów (w tym maratony fitness, dni otwarte itp.),
  • współpraca z różnymi działami w firmie – marketing, administracja, księgowość.

Wymagania i kompetencje:

  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • znajomość lokalnego rynku fitness,
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w firmie będącej przyszłością branży fitness w Polsce,
  • możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon),
  • szkolenia,
  • odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,
  • możliwość korzystania z usług klubu.

Prezentacja firmy

Smart Platinium sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sieci ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sport / Rekreacja, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja