Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:
odpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu,
rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu fitness,
współpraca z zespołem trenerów personalnych,
bezpośredni kontakt z klientami klubu,
współtworzenie regionalnej strategii rozwoju współpracy B2B i B2C,
raportowanie do dyrektora operacyjnego.

Wymagania i kompetencje:
co najmniej roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu klubem fitness,
współpraca z działami sprzedaży i marketingu,
bardzo dobra znajomość lokalnego rynku fitness,
doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych oraz państwowe kwalifikacje z zakresu sportu/fitness,
gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
ukończony kurs I pomocy.

Co oferujemy:
pracę pełną wyzwań w firmie będącej przyszłością branży fitness w Polsce,
możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również że podanie tych danych było dobrowolne.”
Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane z przyczyn formalnych.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Obsługa klienta, Praca Inne