Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się sieć klubów Fitness Platinium w Małopolsce poszukuje osoby na stanowisko MANAGERA KLUBU.

W aplikacji proszę zawrzeć takie informacje jak: imię (imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Jeśli jesteś osobą energiczną, masz pozytywne nastawienie, dążysz do samorozwoju - nasza firma daje Ci możliwość prowadzenia klubu fitness.

TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:
- zarządzaniu zespołem (delegowaniu zadań, kontrolowaniu pracy)
- bieżącym raportowaniu prowadzonych działań
- współpracy z innymi działami w firmie
- aktywnym pozyskiwaniu partnerów
- bezpośrednim, telefonicznym i mailowym kontaktem z klientem
- organizacją dodatkowych eventów
- monitorowaniu rynku fitness
- dążeniu do rozwoju sieci
- aktywnym działaniu promującym klub

JEŚLI WYRÓŻNIASZ SIĘ:
- doświadczeniem na podobnym stanowisku
- umiejętnością myślenia w kategoriach znajdywania rozwiązań
- samodzielnością i zaangażowaniem
- dobrą organizacją pracy
- uczciwością i samodyscypliną
- komunikatywnością i kreatywnością
- znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY CI:
- atrakcyjne wynagrodzenie z umową o pracę
- systemem premiowy
- ciekawą pracę pełną wyzwań
- szkolenia
- możliwość ciągłego rozwoju i awansu
- pracę w miłym i kreatywnym zespole
- wspólne kreowanie firmy
- zdobywanie doświadczenia na stanowisku kierowniczym

Jeżeli wspólnie z nami chciałbyś tworzyć przyszłość branży fitness w Krakowie, czujesz się pewnie w zarządzaniu zespołem i chcesz spróbować siły na tym stanowisku, aplikuj do nas!

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta