Manager Kliniki Stomatologicznej

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Kadra zarządzająca

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta, reprezentującego branżę medyczną, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Celem stanowiska jest: Zwiększenie sprzedaży i realizacja wyników finansowych kliniki poprzez nadzór prac podległego personelu i koordynowanie ich działań zgodnie z przyjętymi standardami oraz procedurami.

Zakres obowiązków:

  • zrządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kliniki
  • bieżące wsparcie, kontrola i współpraca z lekarzami stomatologami, asystentkami
  • prowadzenie dokumentacji medycznej, w tym statystyk zużywanych leków/materiałów
  • rekrutacja personelu, tworzenie procedur i organizacja struktur
  • efektywne zarządzanie jakością obsługi Pacjentów
  • kontrola i przestrzeganie terminów na różnego rodzaju licencje
  • administrowanie sprzętem medycznym, biurowym, informatycznym
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami, serwisantami
  • monitorowanie rynku pod kątem nowości z branży (maszyn, leków, zabiegów itp.)/ badanie rynku
  • wdrażanie i prowadzenie akcji marketingowo-reklamowych
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz – targi, konferencje, kluby biznesowe
  • nadzór i aktualizacja strony i profilów społecznościowych kliniki
  • przygotowanie grafików dla zespołu lekarzy stomatologów i asystentek i rozliczanie czasu pracy zespołu.

Wymagania:

  • umiejętność współpracy oraz sprawnego zarządzania personelem medycznym (asystentki stomatologiczne, rejestratorki), motywowanie i ocena zespołu
  • doświadczenie z branży stomatologicznej oraz bardzo dobra znajomość rynku medycznego/stomatologicznego (osoba musi znać się na materiałach, lekach)
  • doskonała znajomość wymogów prawnych oraz zasad prowadzenia dokumentacji medycznej z zakresu podmiotu leczniczego
  • biegła znajomość procedur sanitarno-epidemiologicznych, radiologicznych BHP, HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • silna motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej klinice
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.