Manager klientów kluczowych, przedstawiciel handlowy

New Systems Handels GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Austriacka firma z siedziba w Wiedniu poszukuje do pracy na terenie Polski utalentowanego sprzedawcy, z doswiadczeniem w kontaktach z sieciami handlowymi.

Wymagania:

  • posiadanie sprawdzalnych umiejetnosci bezposredniego docierania do osób decydujących o zakupie produktów.
  • kandydat/ka, powinni posiadać naturalna (lub wyuczona) umiejetność zachęcanie i przekonywania do podjęcia współpracy handlowej nawet najbardziej niechętnych klientów.
  • wymagana jest duża samodzielność w funkcjonowaniu ponieważ firma nie posiada oddziału na terenie Polski.
  • doswiadczeniem w kontaktach z sieciami handlowymi.

Czas pracy jest całkowicie dowolny, bo oceniane będzie osiągniecie wyników a nie liczba przepracowanych godzin.

Klienci to wielkie sieci handlowe: supermarkety oraz drogerie.

Nasze produkty to produkty z branży kosmetycznej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowizje od osiągniętego obrotu
  • elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Firma handlowa, dostawca produktów kosmetycznych do sieci drogeri... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta