Manager Klienta Biznesowego

Solventoir Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Solventoir Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

SOLVENTOIR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się obrotem i windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą kompleksową obsługę procesu egzekwowania tychże wierzytelności. Posiadając zaś uprawnienia detektywistyczne wspieramy cały proces obrotu wierzytelnościami i windykacji informacyjnie. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich wysoką skuteczność.

Nie jesteśmy korporacją! Jeśli cenisz sobie dużą swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów w elastycznej strukturze organizacyjnej, a pracę traktujesz jako wyzwanie, a nie karę za grzechy, to zachęcamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności i potrzebami rekrutacyjnymi.

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż usług windykacyjnych w sektorze B2B
  • prowadzenie negocjacji handlowych przez telefon i face to face
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi
  • współpraca z kancelariami prawnymi i działem marketingu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • samodzielność i energia w działaniu
  • szerokie horyzonty, otwartość i elastyczny umysł
  • znajomość branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • podstawa + atrakcyjna prowizja
  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia rozwoju zawodowego w obszarze windykacyjnym i prawnym
  • pracę w przedsiębiorstwie ukierunkowanym na stały rozwój
  • wyjazdy i eventy integracyjne
  • pyszną aromatyczną kawę
  • happy Monday :)