Manager / Kierownik restauracji

SUTO HANDROLL Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Suto handroll jest to młoda prężnie rozwijająca się firma zajmująca się bezpośrednią sprzedażą rolek sushi ,a także możliwością ich dowozu.Na dobre zagościliśmy w Krakowie i możemy pochwalić się otwarciem kilku sklepów mieszczących się w centrum Krakowa na ul.Szczepańskiej 3 A,na Kazimierzu Plac Nowy 4B/30 i Czarnowiejskiej 84.

Obecnie w naszej firmie poszukujemy osoby na stanowisko:

Managera

Wybrany kandydat/tka będzie odpowiedzialny/a za:
- zarządzanie zespołem pracowników i koordynowanie ich pracy
- układanie grafiku dla pracowników
- marketing i promowanie naszej firmy
- zdobywanie nowych klientów
- reprezentowanie naszej firmy
- podstawowe prace biurowe i administracyjne

Wymagania:
-dyspozycyjność
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-komunikatywność,zaangażowanie,nastawienie na sukces
-umiejętność samodzielnego działania-bardzo dobra organizacja pracy
-umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
-umiejętności sprzedażowe i marketingowe
-umiejętność kierowania zespołem pracowników
-zaangażowanie w pracę nastawioną na cel
-czynne prawo jazdy kat. B

Zatrudnionej osobie oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-niezbędne narzędzia pracy
-przyjazną atmosferę w pracy
-pracę w młodym zespole
-procent od realizacji uzyskanych celów

Prezentacja firmy

SUTO HANDROLL

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca