Opis stanowiska pracy

Fundacja Kuźnia Talentów poszukuje przedsiębiorczych i zaangażowanych osób na stanowisko MANAGER FUNDACJI.

Fundacja skupia swoje działania w szczególności w zakresie:
a) działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
b) promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy
c) działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości
d) działalności wspomagającej rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej
e) działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych
f) nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania
g) wypoczynku dzieci i młodzieży.
Fundacja realizuje swoje cele głównie poprzez realizację projektów dofinansowanych z EFS - jako wnioskodawca, partner lub podwykonawca.

Obowiązki:
• prowadzenie działań związanych z realizacją celów fundacji w tym pozyskiwanie środków na działalność fundacji
• pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, sponsorami, beneficjentami i partnerami fundacji
• koordynowanie projektów fundacji

Oferujemy:
• wsparcie zespołu mającego bogate doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji, zarządzaniu i rozliczaniu projektów EFS i EFRR
• pełne zaplecze lokalowe, techniczne i finansowe
• dużą samodzielność, możliwość realizacji własnych pomysłów, przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w zarządzaniu fundacją lub stowarzyszeniem
• znajomość zagadnień prawnych związanych z funkcjonowaniem fundacji
• doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji z różnych źródeł i realizacji projektów szkoleniowo-doradczych

Prezentacja firmy

Fundacja KUŹNIA TALENTÓW powstała w 2015r. Jej celem jest:<br/>- ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat