Manager Finansowy w sektorze technologii finansowych

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1158857

Twoja nowa Firma
Dla naszego Klienta, mocno rozwijającej się firmy z sektora bankowości/ technologii finansowej zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko: Managera Finansowego, który specjalizowałby się w obszarze pozyskiwania finansowania.

Twoja nowa rola
Osoba ta będzie odpowiedzialna za następujące zadania:
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • pozyskiwanie finansowania na rynku obligacji
  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów
  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
Idealny Kandydat wykazuje się:
• Wykształceniem wyższym w zakresie ekonomii/finansów
• Doświadczeniem w pozyskiwaniu finansowania na rynku obligacji- warunek konieczny
• Dobrą znajomością języka angielskiego (min B1)
• Solidnymi umiejętnościami analitycznymi i planistycznymi

Co otrzymasz w zamian
Nasz Klient oferuje długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B w dynamicznie rozwijającej się organizacji, szkolenia, elastyczne godziny pracy, a także pakiet benefitów pozapłacowych i wynagrodzenie do 25 000 PLN brutto.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać aktualną wersję swojego CV, lub zadzwoń do nas już teraz.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland