Manager Finansowy (HoReCa)

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za stworzenie obszaru kontrolingu oraz zarządzania finansami spółki. Firma działająca w branży HoReCa ma silne plany rozwoju w segmencie premium i poszukuje przedsiębiorczego managera finansowego, który nie tylko pozwoli zweryfikować, jak można osiągnąć optymalizację kosztową, ale wspólnie z Dyrektorem Zarządzającym, poszuka dodatkowych możliwości wzrostu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest biznes z branży HoReCa zatrudniający powyżej 400 osób o obrotach ok. 50 mln PLN.

Spółka poszukuje osób z doświadczeniem w branży, zrozumieniem procesów, ryzyk, obszarów, w których spółka może tracić gotówkę oraz obszarów, które powinny być rozwijane ze szczególnym naciskiem.

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Co jakiś czas pojawią się wyjazdy służbowe do Trójmiasta.

Opis stanowiska

  • Wprowadzenie analiz oraz raportowania w lokalach
  • Monitoring kosztów (Food cost / beverage cost), pomoc managerom w prowadzeniu lokali
  • Wsparcie przy generowaniu większych obrotów oraz szukanie szans na rozwój istniejących i nowych lokalizacji
  • Weryfikacja potencjalnych ryzyk, nadzór nad przepływami finansowymi
  • Współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo - księgowym
  • Doradzanie zarządowi w kwestii podejmowania strategicznych decyzji

Profil kandydata

  • Doświadczenie w branży HoReCa jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętność patrzenia na cyfry od strony potrzeb biznesowych
  • Wysoki poziom kreatywności oraz ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w optymalizacjach kosztowych, budowie systemów raportowania dla branży HoReCa
  • Gotowość do działania na celach oraz umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B oraz bardzo motywujący element premiowy / success fee.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page