Manager Faktoringu

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Bankowość i finanse poszukuje kandydatów na stanowisko

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

ZADANIA:

  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi i klientami w zakresie proponowania rozwiązań finansowych;
  • sprzedaż produktów faktoringowych oraz kredytów;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań finansowych dla klienta biznesowego i samorządowego;
  • analiza dokumentów w ramach realizowanych projektów;
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji i obsługi Klienta.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 1 rok doświadczenia w bankowości , w instytucji finansowej lub ubezpieczeniowej w zakresie obsługa klienta biznesowego;
  • doświadczenie w pracy w zespole;
  • dobra znajomość MS Office;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
  • nastawienie na realizację celów i wyników;
  • dokładność, staranność;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań.

ZADANIA:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem i ekspertem na rynku finansowym;
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i wysoką kulturę organizacyjną;
  • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"