Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Manager Eksportu

Warszawa, mazowieckie

Natur Produkt Zdrovit

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • język rosyjski poziom bardzo dobry, język angielski lub niemiecki komunikatywnie
  • koordynacji marketingowej nad kosmetykami i produktami farmaceutycznymi
  • opieki od strony handlowej dystrybutorów
  • zdolności organizacyjnych
  • kreatywności, samodzielności i komunikatywności
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników
  • pakiet socjalny

Firma Natur Produkt Zdrovit już ponad dwadzieścia lat uczestniczy w rozwoju polskiego... rynku farmaceutycznego. Sukces zawdzięczamy determinacji w poszukiwaniu preparatów innowacyjnych, o sprawdzonym działaniu i tylko takich, które spełniają najwyższe standardy jakości. Zaufało nam wiele wiodących światowych firm farmaceutycznych, których produkty wprowadzaliśmy na polski rynek.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Top management , Praca Logistyka