Opis stanowiska pracy

E-COMMERCE MANAGER z językiem czeskim - ciekawa praca, atrakcyjne zarobki

Miejsce pracy: Zabierzów

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby ze znajomością języka czeskiego/słowackiego do pracy w młodym, ambitnym zespole. Nie wymagamy doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży w kanałach e-commerce na rynku czeskim i słowackim.
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w kanałach sprzedaży on-line.
  • Zarządzanie kanałami sprzedaży on-line (Aukro, sklep internetowy) oraz opracowywanie i prezentacja aktualnej oferty.
  • Kreowanie oraz wdrażanie rozwiązań, które usprawnią sprzedaż internetową.
  • Tworzenie akcji reklamowych i promocyjnych.
  • Kooperację z działem handlowym oraz działem marketingu.
  • Realizacja i optymalizacja budżetu działań e-marketingowych.
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.
  • Wykonywanie tłumaczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Kreatywność
  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność dokładnego monitorowania rynku, planowania zadań oraz analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo Firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków.
  • Interesującą pracę, pełną ciekawych zadań i nowych wyzwań.

Warunek konieczny - bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego w mowie i w piśmie. Prosimy o nieprzysyłanie aplikacji od osób nie spełniających w/w warunku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu sportowego oraz rekrea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja