Manager Działu Sprzedaży

Human Resources Poland

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu handlowego.
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych.
  • Obsługa kluczowych Klientów, prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Sprzedaż, tworzenie ofert handlowych.
  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.
  • Wysokorozwinięte umiejętności handlowe.
  • Umiejętność budowania i utrzymywanie relacji biznesowych.
  • Doświadczanie w zarządzaniu zespołem handlowym.
  • Zdolności negocjacyjne, organizacyjne.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę stacjonarną.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting