Manager Działu spedycji drogowej

Hays Poland

Gdynia, pomorskie

Hays Poland

Gdynia
Gdynia
NR REF.: 1169418

OBOWIĄZKI:

• Opracowanie rocznego budżetu biura i jego realizacja
• Działania w obszarze pozyskania klientów i przewoźników (dodatkowo będziesz otrzymywał zapytania od naszych Handlowców terenowych z całej Polski i zaproszenia do kwotowania w przetargach)
• Ustalanie zadań i celów dla podległych spedytorów
• Współpraca z Handlowcami terenowymi i działami firmy w całej Polsce

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie podstawowe oraz regulaminowy, comiesięczny system premiowy

Benefity pozapłacowe: multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów,

możliwość pracy hybrydowej, elastyczny czas pracy (brak sztywnych godzin pracy),
brak dress code’u

WYMAGANIA:
• Doświadczenie - najlepiej na stanowisku samodzielnego spedytora drogowego, który szuka możliwości rozwoju
• Przewoźnicy - musisz mieć doświadczenie we współpracy z nimi
• Klienci – posiadamy handlowców w całej Polsce oraz bierzemy udział w wielu przetargach, co gwarantuje zapytania, ale posiadanie własnych kontaktów z klientami będzie dodatkowym atutem

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy