Manager działu Marketingu

Hays Poland

Katowice, mazowieckie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1172794

Dla naszego klienta - intensywnie rozwijającej się firmy medycznej, którą tworzą nowoczesne ośrodki i laboratoria medyczne. Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko - Managera Działu Marketingu.

Praca w Katowicach lub w Warszawie

Główne zadania tej roli to:
  • Ścisła współpraca z zarządem spółki oraz osobami zarządzającymi poszczególnymi oddziałami
  • Analiza otoczenia rynkowego, zachowań i preferencji klientów oraz konkurencji
  • Nadzór nad realizacją kampanii płatnych i zarządzanie nimi: Google Ads, Facebook Ads, YouTube
  • Nadzór nad tworzeniem i planowanie contentu marki - treści na stronę internetową, bloga, kanały social media, sesje zdjęciowe, nagrania audio i video etc.
  • Budżetowanie działań reklamowych i ich rozliczanie
  • Koordynowanie współpracy z wewnętrznymi działami oraz z zewnętrznymi podwykonawcam
  • Uczestnictwo w procesach rekrutacji.
  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej marki (online&offline)
  • Tworzenie materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, standy, banery, kalendarze itp.)
  • Organizacja eventów, udziału w targach i konferencjach branżowych
  • Wdrażanie i prowadzenie działań z zakresu Marketing Automation
  • Wyznaczanie celów SEO oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagania wobec kandydatów:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy działań marketingowych
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Znajomość obszaru digital i performance marketingu
  • Umiejętność tworzenia lejków marketingowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi Marketing Automation
  • Umiejętność tworzenia procesów marketingowych i ich optymalizacji
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Kreatywność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Praktyczna znajomość CMS WordPress (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dobrze rozwijającej się firmie medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy