Opis stanowiska pracy

  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy również przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku,
  • Tworzenie planów sprzedaży,
  • Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych,
  • Opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu Działu Sprzedaży,
  • Analiza i monitoring rynku oraz raportowanie wyników firmy Zarządowi,
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży: motywowanie, planowanie, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, standardy pracy, rozwój kompetencji,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (np. Dział Logistyki, Marketingu).

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi,
  • Wykształcenie wyższe - preferowane,
  • Swobodne posługiwanie się j. angielskim (warunek konieczny), mile widziana znajomość j. niemieckiego,
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Umiejętność planowania i tworzenia budżetów,
  • Zorientowanie na cele i wyniki,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od wyników,
  • Elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia,
  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy,
  • Narzędzia pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Samochód służbowy.

Prezentacja firmy

Nasz Fitness Klub jest dostępny dla wszystkich i o każdej porze.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Top management