Manager Działu Audytu

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- znanej firmy doradczej pracującej dla prestiżowych Klientów- w związku z utworzeniem nowego biura we Wrocławiu poszukujemy Managera Działu Audytu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma operująca w obszarze consultingu dla podmiotów z całej Polski.

Opis stanowiska

  • realizacja projektów audytorskich dla Klientów z wielu branż- polskie i zagraniczne grupy kapitałowe,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • prowadzenie działań mających na celu rozwój biznesu i zapewnienie satysfakcji Klienta,
  • negocjacje cenowe, podpisywanie umów i odpowiedzialność za budżet projektowy,
  • ścisła współpraca z Managerem Biura i z Partnerami,

Profil kandydata

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach audytu finansowego- w firmach o profilu doradczym,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów sprawozdawczości i rachunkowości,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • motywacja i predyspozycje do zostania Managerem zespołu,
  • umiejętności analityczne i wysoka odpowiedzialność,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • przyjazne środowisko pracy, work life balance i niewielką ilość nadgodzin,
  • realne ścieżki rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • start-upowa atmosfera pracy w nowym zespole i wsparcie przyjaznej przełożonej,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • duży wpływ na realizowane zadania.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page