Manager/Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży inżynieryjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager/Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • badanie i  analiza rynku, konkurencji, trendów produktowych oraz weryfikowanie wyników sprzedażowych firmy i identyfikowanie szans biznesowych;
  • tworzenie strategii sprzedażowej i odpowiedzialnośc za wyznaczony target sprzedaży;
  • budowanie partnerstwa biznesowego (marketing relacji);
  • kompleksowe przygotowanie i prezentacja ofert, tworzenie umów i dokumentów wymaganych w procesie sprzedaży;
  • skuteczne prowadzenie procesów negocjacyjnych (zasada Win-Win);
  • współtworzenie strategii marketingowej, nadzór nad działaniami;
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i wydarzeniach branżowych oraz wspieranie działań promocyjnych i wizerunkowych;
  • nadzór nad zespołem sprzedażowym i odpowiedzialność za portfel realizowanych i potencjalnych projektów;
  • raportowanie działań i ich wyników z obszarów zakresu odpowiedzialności;
  • czynna współpraca z działami firmy, budowa relacji, rozwój i współpraca w optymalizacji procesów wewnętrznych organizacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata w branży technicznej;
  • Umiejętności syntezy danych, sprawnego formułowania wniosków i projektowania rozwiązań;
  • Dojrzałości biznesowej, samodzielności i dyscypliny w działaniu;
  • Umiejętności zarzadzania i motywowanie podległego zespołu sprzedażowego;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • Doświadczenia w negocjowaniu umów;
  • Zorientowania na rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży;
  • Współpracę z doświadczonym, ambitnym zespołem;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  zależne od doświadczenia  i posiadanych kompetencji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o dogodną dla stron formę;
  • Kulturę organizacyjną opartą na szacunku, bezpośredniej komunikacji, szczerości;
  • Rozwój zawodowy  i zdobycie szerokiego doświadczenia;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość awansu i atrakcyjną ścieżkę kariery;
  • Niezbędne narzędzia (samochód, itp.) i materiały do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.