Manager ds. technicznych i produkcji

KwangDuck Poland Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzenie procesami produkcyjnymi. Głównymi jej zadaniami będą:

  • Zarządzanie wszelkimi procesami związanymi z produkcją, optymalizacja oraz ich doskonalenie z wizją podwyższania kultury BHP
  • Wdrażanie metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją, ciągła poprawa ich efektywności
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy kierowników zmianowych/pracowników podległego obszaru
  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu produkcyjnego wraz z poprawą jakości procesów oraz produktów
  • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji oraz przygotowywanie raportów wyników

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat, mile widziane w firmie produkcyjnej z branży automotive oraz znajomość procesu wtrysku i rozdmuchu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym oraz jego motywowanie systemem ocen pracowniczych
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne, zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • Nastawienie na wprowadzanie pozytywnej atmosfery w ramach kultury organizacji
  • Prawo jazdy kategorii B

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę na pełny etat
  • Profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Posiłek w formie dwu daniowego obiadu dla każdego pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe

Rozmowa rekrutacyjna będzie prowadzona w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji