Manager ds. Strategii i Rozwoju

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Unikalne stanowisko łączące możliwość pracy operacyjnej wraz z koncepcyjną. Osoba będzie bezpośrednio współpracować z 'decision makerami' w spółce i będzie miała realny wpływ na biznes. Dodatkowo rola będzie odpowiedzialna za implementacje i monitoring przeprowadzonych analiz strategicznych.

Zapraszamy do aplikacji osoby z 5-9 lat doświadczenia w firmach konsultingowych lub/i w działach strategicznych bezpośrednio w spółkach, które chciałby dołączyć do najszybciej rozwijającej się spółki na rynku, z perspektywą rozwoju kariery.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego, rozpoznawalnego brandu sektora e-commerce/technologia, z uwagi na bardzo dynamiczny rozwój poszukujemy osoby na nowe stanowisko Managera ds. Rozwoju i Strategii do siedziby w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Współodpowiedzialność za tworzenie, implementację, monitorowanie oraz aktualizowanie strategii Grupy,
  • Realizacje projektów strategicznych i rozwojowych we wszystkich częściach Grupy,
  • Analiza opcji strategicznych, wyszukiwanie szans, tworzenie business case'ów,
  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów od A-Z,
  • Przygotowanie analiz rynkowych, benchmarków,
  • Przygotowanie zaawansowanych analiz wewnętrznych, wniosków i rekomendacji z nich płynących
  • Silna ekspozycja na współpracę z wyższą kadrą zarządzającą Grupy i biznesem, uczestnictwo w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych;
  • Wsparcie transakcji kapitałowych (M&A) w zakresie analiz finansowych i tworzenia rekomendacji;

Profil kandydata

  • 5-9 lat doświadczenia w obszarze doradztwa strategicznego/lub pracy w zespołach strategii inhouse (szczególnie w sektorze online/technology)
  • Doświadczenie w pracach nad implementowaniem i monitorowaniem strategii
  • Umiejętność krytycznego myślenia i problem solvingu
  • Bardzo dobre umiejętności analitycznych, dokonywania syntezy, wnioskowania i budowania rekomendacji zarządczych
  • Umiejętność z zakresu analizy finansowej, podstaw modelowania finansowego
  • Samodzielność w realizacji projektów oraz zdolność koordynacji i współpracy z interdyscyplinarnymi zespołami
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, bardzo dobrej organizacji pracy i pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrze znają język angielski
  • Ambicja i zorientowanie na rozwój

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę z możliwościami rozwoju kariery, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, system bonusowy, możliwość udziału w najważniejszych projektach spółki i monitoring efektów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page