Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.
Oferta wyróżniona

Manager ds. Sprzedaży usług HR

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z aktywnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

Manager ds. sprzedaży usług HR

Miejsce pracy: Poznań

Za co będziesz odpowiedzialny:

• aktywne pozyskiwanie Klientów z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych;
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy;
• inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży;
• aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu.

Co możemy zaproponować:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kwalifikacji + system premiowy;
• długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę;
• pakiet socjalny: karta medyczna + sportowa;
• możliwość pracy w wyjątkowym zespole, zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.

Wymagania

Czego oczekujemy:
• znajomości branży HR;
• doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów;
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
• wysokiej motywacji i pozytywnego podejścia;
• skrupulatności i odpowiedzialności.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca