FallWork Sp. z o.o.

Manager ds. Sprzedaży Usług HR

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego oddziału w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu

Wymagania:

  • znajomości branży HR
  • doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • wysokiej motywacji i pozytywnego podejścia
  • skrupulatności i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kwalifikacji + system premiowy
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o prac
  • pakiet socjalny: karta medyczna, prywatne ubezpieczenie + karta sportowa
  • możliwość pracy na zasadzie home office

Oferta pracy stałej