MANAGER DS. SPRZEDAŻY - KEY ACCOUNT MANAGER nr ref KAM/2020

Guard 360 Sp. z o. o. S.K.

54-615 Wrocław, łódzkie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY ZDALNEJ NA ZASADACH B2B (WYMAGANA WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA).

  • Potrafisz skutecznie realizować postawione przed Tobą cele?
  • Praca to dla Ciebie pasja a nie tylko 8 godzin wyciętych z dziennego grafika?
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku i pragniesz uczestniczyć w przełomowym projekcie?

TO TWOJE MIEJSCE JEST W GUARD 360!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

MANAGER DS. SPRZEDAŻY - KEY ACCOUNT MANAGER

GŁÓWNE ZADANIA:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa
  • analiza potrzeb klientów, doradztwo oraz nadzór nad realizacją kontraktów
  • budowanie relacji biznesowych z klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w branży B2B - najchętniej przemysł lub usługi
  • znajomość branży BHP
  • staż pracy powyżej 3 lat na podobnym stanowisku
  • dobrą znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • empatia
  • konsekwencja w realizacji celów
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • kontakty w B2B
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

W ZAMIAN ZA TO ZAPEWNIAMY:

  • wynagrodzenie oparte o atrakcyjny system premiowy
  • przyjazna atmosfera z fajnymi ludźmi
  • możliwość rozwoju

Prosimy o podanie numeru referencyjnego w tytule maila wraz ze wskazaniem regionu (KAM/2020) oraz o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Guard 360 jest producentem oraz dystrybutorem szerokiego as... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi