Manager ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

Tobea Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tobea sp. z o.o. , agencja zatrudnienia o numerze rejestrowym 12139, dla swojego Klienta, Towarzystwa Ubezpieczeń, który jest liderem amerykańskiego i brytyjskiego rynku w zakresie ochrony finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Manager ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem.

Co może być dla Ciebie ważne?

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, cieszącej się pozytywnymi opiniami i zaufaniem klientów,
  • wynagrodzenie podstawowe już od 5-8 tys. zł + wysokie prowizje,
  • współpraca wyłącznie w oparciu o umowę B2B,
  • nowoczesne i komfortowo wyposażone biuro w centrum Warszawy (Al. Jerozolimskie),
  • szkolenie przez cały pierwszy miesiąc pracy,
  • w kolejnych miesiącach wsparcie bezpośredniego przełożonego we wdrożeniu do pracy,
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy w elastycznych godzinach.

Czym będziesz się zajmować?

  • w okresie wdrożenia Twoim zadaniem będzie przygotowanie biznes planu oraz nauka produktu i szlifowanie kompetencji sprzedażowych,

    Później zajmiesz się:

  • budowaniem własnej bazy klientów, pozyskiwaniem rekomendacji, poszukiwaniem okazji sprzedażowych,
  • spotkaniami bezpośrednimi z klientami, połączonymi z analizą ich potrzeb finansowych,
  • sprzedażą dopasowanych rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych,
  • obsługą po-sprzedażową klienta.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • tworzysz dobre relacje, lubisz pomagać ludziom,
  • jesteś empatyczny i umiesz słuchać,
  • zajmujesz się lub chcesz zacząć pracę w sprzedaży, masz w związku z tym wysokie ambicje,
  • ważna dla Ciebie jest etyka pracy i jakość obsługi klienta,
  • posiadasz wyższe wykształcenie (poziom minimum: licencjat),
  • nie oczekujemy znajomości ani doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych czy ubezpieczeń.

Zachęcamy, zaaplikuj!

Prezentacja firmy

Tobea to firma rekrutacyjno-doradcza, <br/>która od 2012 roku skupia si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta