Manager ds. sprzedaży i marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi firmy
  • Przygotowywanie programów edukacyjnych (dotyczących produktów firmy) dla partnerów biznesowych
  • Operacyjne i analityczne zarządzanie sprzedażą (ustalanie celów sprzedażowych, kontrola i weryfikacji skuteczności sprzedaży, praca nad zwiększeniem kanałów sprzedaży)
  • Dbanie o rozwój relacji: firma - partnerzy biznesowi - klienci końcowi
  • Planowanie i realizowanie kampanii marketingowych i eventów mających na celu promocję produktów, którymi dysponuje firma
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowywanych działań marketingowych

Wymagania:

  • Min.2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B lub pracy w branży marketingowej
  • Profesjonalna wiedza dotycząca marketingu
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolności interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland na okres 12 miesięcy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą, przyjazną i bardzo komfortową atmosferę pracy
  • Lokalizacja: Centrum Warszawy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Numer referencyjny: MSM/WA2/072017/A3/MD
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.