Manager ds. Sprzedaży (branża HR)

Beetsma Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji w grupie największych Klientów firmy oraz rozwój biznesu,
  • Udzielanie profesjonalnego wsparcia merytorycznego i realizacja działań doradczych wśród Klientów,
  • Monitorowanie konkurencji, trendów, analiza rynku oraz badanie potrzeb związanych z szeroko pojętą branżą HR - pracą tymczasową, rekrutacjami stałymi i innymi projektami doradczymi,
  • Odpowiedzialność za indywidualny budżet sprzedażowy i realizacja celów biznesowych firmy,
  • Stała i ścisła współpraca z zespołami rekrutacyjnymi na etapie realizacji usług.

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pozyskiwaniu klientów w branży HR - szczególnie w obszarach leasingu pracowniczego, rekrutacjach stałych, delegowania za granicę,
  • Bardzo dobra znajomość kodeksu pracy i ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Duża samodzielność w działaniu, inicjatywa.

Oferujemy:
  • Ciekawą ścieżkę kariery uzależnioną od indywidualnych oczekiwań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy,
  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja