Manager ds. rozwoju rynku (Business Development Manager)

Uni-Form Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

(zasięg pracy: Polska)

Zakres obowiązków:

  • budowanie i wzmacnianie wizerunku Firmy,
  • współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • przygotowywanie umów, ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • bieżąca analiza sytuacji na rynku,
  • wyjazdy służbowe/delegacje.

Do współpracy zapraszamy kandydata który:

  • posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • posiada wykształcenie wyższe,
  • ma zdolność do łatwego i szybko przyswaja nowych zagadnienia,
  • cechuje go duża samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/lub innego.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • możliwość rozwoju kariery w strukturach Firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód firmowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media