Manager ds. rozwoju pracowników

Leaware S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY MENAGERA DS. ROZWOJU PRACOWNIKÓW
Jesteśmy szybko rozwijającym się softwarehousem, który dostarcza kompleksowe rozwiązania na rynek globalny. Leaware tworzy zespół profesjonalistów z branży IT, który na co dzień pomaga osiągać cele biznesowe różnorodnych klientów: od startupów przez korporacje po instytucje finansowe i banki. Szukamy osób które dołączą do naszego TEAMU!
Jeśli chcesz, brać aktywny udział w realizacji strategicznych celów firmy i nie boisz się wyzwań – Leaware to doskonałe miejsce dla Ciebie!

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie we wdrażaniu systemów rozwoju zespołów i pracowników.
- Nadzorowanie procesu rekrutacji pracowników
- Zaangażowanie, chęć samorozwoju, nauka i poszerzanie wiedzy w zakresie rozwoju pracowników.
- Znajomość metodyk managment 3.0. będzie Twoim dodatkowym atutem! Nie wymagamy jednak doświadczenia praktycznego, lecz chęci szybciej nauki!
- Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
- Samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy
- konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu, zorientowania na wyniki oraz wysoką jakość,
- MIEJSCE PRACY TORUŃ

Co możemy Ci zaoferować?

- Rozwój to podstawa! Możliwość stałego rozwijania kompetencji twardych i miękkich za pomocą metodyki OKR, którą z sukcesem, od lat wykorzystują takie firmy jak Google, Intel, LinkedIn czy Oracle!
- Budowanie firmy marzeń! Aktywny udział w realizacji celów strategicznych firmy – Leaware tworzą ludzie! Każdy z członków zespołu ma realny wpływ na rozwój firmy.
- Nieograniczone możliwości! Jeśli chcesz, masz szansę stać się współwłaścicielem firmy, dzięki możliwości zakupu akcji spółki.
- Dodatkowe benefity to nasza specjalność! W Leaware możesz podjąć naukę języków obcych podczas godzin pracy, zadbać o zdrowie i formę dzięki karcie MultiSport, poszerzać swoje kompetencje podczas szkoleń i kursów!
- Elastyczne formy zatrudnienia! Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającym się softwarehousem, który dostarcza komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca