Manager ds. rozwoju - oświetlenie LED

GoldStream Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w roli managera ds. rozwoju strategii sprzedaży produktów oświetlenia LED i OZE.

Zakres działania:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z klientami,
  • pozyskiwanie kluczowych klientów do współpracy,
  • raportowanie prowadzonych działań i budowanie bazy klientów,
  • rozwój strategii docierania do potencjalnych klientów i rozpoznawanie ich potrzeb w zakresie produktów,
  • koordynacja wdrożeń produkcyjnych i rozruchu sprzedaży dla nowych produktów,
  • tworzenie specyfikacji technicznej oraz wycen i analiz kosztowych produktów,
  • przygotowywanie i składanie ofert na produkty,
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane: elektronika, elektrotechnika, energetyka),
  • kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • kompleksowe postrzeganie organizacji i jej potrzeb,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

GŁÓWNY PROFIL FIRMY: Biuro Projektów Inżynierskich <br/> <br/>ZAKRES BRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Top management