Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Manager ds. Planowania Powierzchni Sprzedaży i Asortymentu

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera z branży Fashion/Retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. Planowania Powierzchni Sprzedaży i AsortymentuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Podnoszenie zyskowności z metra kwadratowego poprzez zarządzanie procesem planowania powierzchni sprzedaży
  • Budowa i rozwój procesu zarządzania wielkością asortymentu
  • Wdrażanie i rozwój narzędzi systemowych do planowania wielkości asortymentu i powierzchni sprzedaży
  • Zarządzanie rozwojem zespołu
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz Firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie (minimum 5-letnie) doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu powierzchnią w branży Retail
  • Doświadczenie w Gradingu (segmentacji produktów) i prowadzeniu projektów cross- funkcjonalnych
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznym rozwoju
  • Możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych, e-learningowych, językowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w atrakcyjnym i nowoczesnym biurze
  • Program wdrażający na stanowisko
  • Wsparcie przy ewentualnej relokacji

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie