Manager ds. obsługi technicznej obiektów Klienta sieciowego/ Inżynier Serwisu

First PFM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma First PFM specjalizująca się w obsłudze technicznej nieruchomości komercyjnych, w tym salonów sieciowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Region: Warszawa i okolice

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Managera należeć będzie:

  • utrzymanie dobrych relacji z klientem,
  • nadzór operacyjny nad usługami technicznymi związanymi z bieżącym utrzymaniem nieruchomości,
  • ofertowanie prac dodatkowych,
  • bieżące zarządzanie operacyjne podległym zespołem techników mobilnych,
  • szkolenie pracowników,
  • zarządzanie budżetem,
  • tworzenie zestawień, raportów i analiz (rentowność kontraktów),
  • usprawnienia bieżących procesów, ,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze Facility Mangement,
  • umiejętność kontroli jakości i kosztów,
  • umiejętność wykonywania samodzielnych kalkulacji dla Klienta
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • efektywne działanie pod presją czasu oraz stresu,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • miejsce zatrudnienia Warszawa oraz teren woj. mazowieckiego
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji,
  • zatrudnienie na umowę o pracę (możliwa własna działalność),
  • programy rozwojowe i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Podanie oczekiwań finansowych mile widziane!

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży technicznego utrzymania nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne