Manager ds. Marketingu

Monument Fund

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fundusz dla Przedsiębiorców Monument Fund zajmuje się udzielaniem finansowania wspierającego projekty inwestycyjne na dowolnym etapie budowy, przy zakupie nieruchomości oraz poprawia płynność finansową przedsiębiorców. Produkt uzyskał wiele wyróżnień, m.in. w kategorii Biznesowy Produkt Roku 2016 w plebiscycie "Loan Magazine Awards", przeszedł audyt etyczny oraz uzyskał certyfikat KPF.

Nasze motto to ciągły rozwój. Jesteśmy nowocześni i otwarci na wszystko, co nowe.

Angażujemy się na całego, jesteśmy ambitni, pracujemy zwinnie, w oparciu o metodykę Agile.

Chce nam się chcieć.

Obecnie poszukujemy osoby, która przejmie odpowiedzialność za zarządzanie naszymi działaniami marketingowymi, wie, że sprzedaż i marketing to rodzeństwo, a do swoich obowiązków podejdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Jeśli czujesz, że do nas pasujesz, dołącz do Zespołu jako:

Kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie działań sprzedażowych, poprzez ciągłą analizę otoczenia rynkowego, odpowiednią komunikację marketingową, organizację promocji, reklamy
  • Budowanie, wdrażanie i aktualizację strategii rynkowych dla produktu (branża finansowa)
  • Całościowa opieka nad stroną internetową oraz landing page’ami,
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi marketingowych, przygotowywanie materiałów promocyjnych, współpraca z agencjami
  • Współodpowiedzialność za komunikację wewnętrzną w firmie i zewnętrzną z otoczeniem biznesowym i partnerami, pośrednikami
  • Przyczynianie się do rozwoju wiedzy rynkowej i produktowej sił sprzedaży
  • Przygotowanie zespołu sprzedażowego do implementacji kampanii i projektów z obszaru sprzedaży i marketingu
  • Zarządzane podległym zespołem.
  • Monitorowanie aktywności marketingowej konkurencji

Oczekiwana wiedza i doświadczenie:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami B2B w obszarze marketingu
  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: ekonomia, marketing, dziennikarstwo, nauki społeczne
  • Ugruntowana wiedza merytoryczna z zakresu marketingu i PR,
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych oraz analityki internetowej
  • Samodzielność, umiejętność identyfikacji problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami i partnerami biznesowymi
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SALESmanago lub podobnym systemem
  • Elastyczność i umiejętność szybkiej reakcji na zmiany
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Wybranej osobie zaoferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Dużą autonomię w podejmowaniu decyzji w obszarze marketingu
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia podstawowego oraz prowizji
  • Pracę z bardzo ciekawym produktem o dynamicznie rosnącej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów: samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę, w której świętujemy nie tylko sukcesy biznesowe, ale ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników

Prezentacja firmy

Monument Fund jest to fundusz dla Przedsiębiorców. Dostarcza sprawdzonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca