Opis stanowiska pracy

Firma Go4Energy zajmuje się profesjonalnym doradztwem technicznym i energetycznym. Prowadzimy procesy certyfikacji budynków komercyjnych w systemach LEED, BREEAM oraz Green Building Standard. Wykonujemy audyty energetyczne dla właścicieli nieruchomości, zarządców i obsługi technicznej. Zajmujemy się również złożonymi analizami energetycznymi w budynkach komercyjnych i mieszkalnych, a także doradzamy klientom podczas projektowania, realizacji i eksploatacji inwestycji budowlanych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za m.in.:

  • pozyskiwanie nowych i kontakt ze stałymi klientami, wysyłanie ofert i utrzymywanie pozytywnych relacji
  • samodzielną realizację zadań z zakresu PR, w tym m.in. tworzenie materiałów prasowych, kontakt z mediami oraz monitoring mediów
  • planowanie działań w mediach społecznościowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy w Internecie, tworzenie newslettera
  • nadzór i aktualizację stron internetowych,
  • organizacja wydarzeń specjalnych, szkoleń i konferencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze: PR, marketing, dziennikarstwo),
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • kreatywność, inicjatywa, terminowość i dynamizm w działaniu, duża samodzielność,
  • znajomość zasad pozycjonowania strony www
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • zainteresowanie i doświadczenie w branży nieruchomości
  • umiejętności graficzne i doświadczenie przy projektach video

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i karty Multisport
  • dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpracę z największymi firmami sektora budowlanego i nieruchomości

Prezentacja firmy

Go4Energy jest marką polskiej, niezależnej firmy badawczej i dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce