Manager ds.Kontrolingu i Finansów/Dyrektor Finansowy (RE)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem spółki, będzie odpowiedzialna za raportowanie i kontrolę finansową całej grupy. Firma aktualnie bardzo dynamicznie się rozwija i potrzebuje zmotywowanej osoby, która stawi czoła wyzwaniom i będzie odpowiedzialna za nowe procesy, procedury.

Zachęcam do aplikacji kandydatów z Warszawy jak również z Krakowa.

Doświadczenie w audycie finansowym w spółkach tzw. BIG 4 będzie bardzo dużym atutem.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży nieruchomości, dewelopera, z uwagi na rozwój poszukujemy osoby na nowo-tworzone stanowisko Managera ds. Kontrolingu i Finansów / Dyrektora ds. Finansów do siedziby w Warszawie, niemniej będzie również potrzeba pojawić się w Krakowie.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem grupy,
  • Odpowiedzialność operacyjna jak i zespołowa za przygotowanie wszelkich raportów finansowych i zarządczych z działalności spółek,
  • Wsparcie w analizie nowych projektów inwestycyjnych,
  • Odpowiedzialność za Cash flow
  • Odpowiedzialność za proces budżetowania, analiza odchyleń, plus rekomendacje z nich płynące,
  • Kontrola sprawozdań finansowych spółek grupy,
  • Współpraca przy procesie pozyskiwania finansowania,
  • Przygotowanie wszelkich dokumentów na potrzeby banków i innych instytucji,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Optymalizacja procesów finansowo księgowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe finansowe, lub pokrewne,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, lub też w audycie finansowym (mile widziane spółki z branży real estate),
  • Doświadczenie z zakresu współpracy z bankami,
  • Samodzielność, determinacja do osiągnięcia zamierzonego celu, świadomość pracy operacyjnej (hands on),
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów własnych,
  • Umiejętności zarządzanie zespołem,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie oraz prezentacji danych,
  • Asertywność, wysokie kompetencje negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w dynamicznej grupie, dużą samodzielność, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i system bonusowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page