Oferta wyróżniona

Manager ds. kontroli jakości

Łódź, łódzkie

Monnari Trade S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości towaru w trakcie procesu produkcyjnego ale tez po jego zakończeniu
  • Odpowiedzialność za wdrożenie procesu kontroli jakości produkcji u dostawców zagranicznych
  • Kontrola wzorów pod względem jakościowym
  • Organizacja kontroli przeprowadzanych prze firmy zewnętrzne w fabrykach producentów w celu weryfikacji jakości zamawianych produktów
  • Przygotowywanie instrukcji oraz procedur w zakresie poprawy jakości i technologii produkcji odzieży dla producentów
  • Sporządzanie raportów i analiz jakościowych
  • Nadzór nad dokumentacją projektową i jakościową

Wymagania:

  • Komunikatywny język angielski
  • Praktyczna znajomość procesu produkcji odzieży
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej – dodatkowy atut
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność
  • Gotowość do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu
  • wyjazdy służbowe za granicę
  • zakupy na preferencyjnych warunkach.
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego i/lub ubezpieczenia grupowego

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem
w... segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.
Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji , Praca Inne