Opis stanowiska pracy

Restauracja Przystań i Marina znajdująca się̨ we Wrocławiu między dwoma historycznymi mostami, to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na kulinarnej mapie Wrocławia.

To cudowne miejsce z widokiem na rzekę oferuje smakowite dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami dań regionalnych.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Managera ds. kontaktu z gośćmi

Zakres obowiązków:

  • kontakt z Gośćmi i organizacja rezerwacji, przyjęć, imprez okolicznościowych
  • dbanie o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług
  • dbanie o wystrój, klimat i estetykę restauracji
  • umiejętne zarządzanie zespołem; motywowanie, docenianie pracowników
  • nadzorowanie pracy kelnerów
  • kontrolowanie schludnego wyglądu pracowników sali i baru oraz dbanie o zachowanie wysokiego poziomu kultury osobistej
  • kontrola przepływu gości, rezerwacji i obłożenia miejsc w restauracji
  • kontrolowanie stanu zaopatrzenia magazynu, kontrola cen produktów
  • współpraca z szefem kuchni i administracją
  • wystawianie pro form, faktur, tworzenie umów, ofert
  • nadzór nad rozliczeniami kasowymi zmianowymi, dobowymi i miesięcznymi
  • ograniczanie strat restauracji
  • analiza rynku gastronomicznego i jego trendów

Wymagania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w zarzadzaniu zespołem (najlepiej w gastronomii)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność kierowania zespołem
  • świetna organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność́ w rozliczeniach oraz w tworzeniu ofert
  • zainteresowanie winem będzie atutem
  • aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się od 13 lat firmie
  • możliwość rozwoju, poprzez szkolenia, realizację własnych i wspólnych pomysłów
  • wsparcie merytoryczne biura rachunkowego
  • przejrzyste zasady współpracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomoca opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Restauracja Przystań i Marina<br/><br/>ul.Księcia Witolda 2, 50-202 Wroc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta