Manager ds. Kluczowych Klientów

KBTI Poland

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami?
Brzmi ciekawie?
Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów.

(Region: Wrocław, Legnica)
Obowiązki
• Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie
• Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy
• Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
• Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy

Oferujemy
• Współpracę z ludźmi z pasją
• Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze
• Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
• Partnerską atmosferę pracy w zespole
• Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon
• Programy szkoleniowe w ramach indywidualnie ustalonej ścieżki rozwoju
• Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny

Wymagania

• Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań
• Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
• Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.
• Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

KBTI Poland Agencja Zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie