Manager ds. handlu

PLAKAPOL

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna drukarnnia sublimacyjno tekstylna PLAKAPOL nawiąże współpracę z osobą posiadającą kontakty handlowe, na wydruki sublimacyjne, które są wykonywane na różnych dowolnych tkaninach tj. reklamowych, dekoracyjnych, technicznych, ubraniowych, obiciowych, flagowych itp.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa kluczowych klientów

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych rezultatów sprzedażowych
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów
  • Partnerską współpracę na uczciwych zasadach oraz przyjacielską atmosferę.

Wymagania

  • Osoba posiadająca kontakty handlowe na wydruki sublimacyjne.

Prezentacja firmy

Drukarnia sublimacyjna, tekstylna, pigmentowa, wielkoformatowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
10 000PLN - 150 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta