Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą , która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych, które obejmują szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN Style zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju, a także wyjście z ofertą na nowe rynki zbytu w krajach UE oraz Wschodu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Managera ds. Handlu, miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • profesjonalną obsługę działu handlowego
  • zdobywanie nowych rynków
  • współtworzenie polityki handlowej
  • utrzymywanie i budowanie relacji z klientami
  • kreowania wizerunku firmy zgodnego z wymaganiami marki

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowanie branżą odzieżową i nowymi trendami mody
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych.
  • pozytywne nastawienie,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.
  • skuteczność w osiąganiu celów, nastawienie na ciągły rozwój
  • kreatywność i optymizm

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz system prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w realizacji zadań, niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Zakład Pracy Chronionej <br/>Firma Produkcyjno Handlowa z branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie