Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Działu Eksportu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż eksportową produktów ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych

Manager ds. eksportu

 Miejsce zatrudnienia: siedziba firmy ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. w Lisowie

Poszukujemy kandydatów z terenu powiatów: jasielski, dębicki, strzyżowski, gorlicki, nowosądecki, tarnowski

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Duże możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie – możliwość awansu na stanowisko kierownicze w Dziale Eksportu
  • Adekwatne narzędzia pracy
  • Miejsce pracy: Lisów, 38-242 Skołyszyn, woj. Podkarpackie
  • Oferta dotyczy pracy stałej

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne w branży
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami firmy
  • Dobra znajomość drugiego języka obcego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w obsłudze wysyłek eksportowych
  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu polityki cenowej i promocyjnej firmy w odniesieniu do partnerów zagranicznych
  • Predyspozycje zawodowe: wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, wysoka kultura osobista, samodzielność i dynamizm w działaniu oraz odpowiedzialność i rzetelność
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Umiejętności myślenia analitycznego i strategicznego
  • Umiejętności pracy w środowisku międzynarodowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B (minimum 3 lata)

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe są zbierane i przetwarzane dla celów prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w oparciu o wyrażoną przez Pana/Panią zgodę. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. z siedzibą w Lisowie 179, 38-242 Skołyszyn. Ma Pan/Pani prawo wglądu w dane i ich poprawiania, jeśli są niepoprawne lub nieaktualne oraz odwołania w każdym czasie swojej zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a po tym czasie przez kolejne 9 miesięcy dla celów ewentualnej, ponownej rekrutacji.

Pana/Pani dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych do żądania tych danych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016.).

Prezentacja firmy

Vortumnus - Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw działający od roku 1977... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Analityka, Praca Logistyka