Manager ds. Eksportu

JOBME S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży spożywczej, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

• Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych na podległych rynkach
• Umacnianie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców
• Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami strategicznymi
• Budowanie pozycji marki na rynkach zagranicznych

Klient oferuje:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę w zespole profesjonalistów
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pracę w miłej atmosferze

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• Minimum 3- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, idealnie jeśli w branży spożywczej
• Doświadczenia w bezpośrednim pozyskiwaniu klientów oraz współpracy z firmami na rynkach międzynarodowych
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego- warunek konieczny
• Potwierdzonych sukcesów sprzedażowych
• Samodzielności i umiejętności efektywnego planowania
• Wysokiego poziomu komunikatywności i odpowiedzialności
• Wykształcenia wyższego - preferowane o profilu handlowych lub ekonomicznym

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management