Michael Page Michael Page

Manager ds. ekspansji

Dynamicznie rozwijający się deweloper z sektora retail

Akwizycja terenów inwestycyjnych na terenie Polski

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest deweloper współpracujący z największymi sieciami handlowymi, realizujący swoje projekty w stolicy oraz miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Akwizycja terenów inwestycyjnych na terenie Polski
  • Monitorowanie rynku nieruchomości i potencjalnych możliwości pozyskiwania nowych lokalizacji
  • Analiza dokumentacji prawnej, technicznej, planistycznej dotyczącej lokalizacji w celu identyfikacji ryzyk oraz oceny szans związanych z pozyskaniem nieruchomości
  • Weryfikacja miejscowych planów zagospodarowania i zabudowy, analiza terenów, ksiąg wieczystych i wypisów z ewidencji gruntów oraz współpraca z organami administracyjnymi
  • Sporządzanie analiz finansowych dla wybranych lokalizacji, analiz rynkowych, budżetów, harmonogramów
  • Weryfikacja nieruchomości pod kątem prawnym
  • Prowadzenie procesu negocjacji umów zabezpieczających lokalizacje
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami firmy

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 lat doświadczenia w obszarze zakupu gruntów inwestycyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości (preferowane doświadczenie w segmencie retail);
  • Umiejętność przeprowadzenia skutecznej analizy gruntów inwestycyjnych;
  • Silnie rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź b2b
  • Możliwość pracy wyłącznie zdalnej
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Samodzielne stanowisko, szybka decyzyjność oraz wypływ na rozwój firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa, Białystok, Rzeszów, Lublin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page