Manager ds. efektywności sieci sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Analiza wyników i realizacji działań sprzedażowych w celu intensyfikacji sprzedaży produktów z analizowanych obszarów (cała Polska)
  • Wyrównywanie różnic pomiędzy oddziałami poprzez nadzór, koordynację i moderowanie jakości i efektywności pracy
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności i jakości wyników sprzedażowych, dostarczanie gotowych rozwiązań
  • Koordynacja istniejących taktyk, promocji i programów sprzedażowych oraz wdrażanie nowych
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Oczekujemy:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży finansowej
  • Zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy oraz rzetelności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokiej orientacji na cel oraz otwartości na zmiany
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętności realizowania zadań o wysokim poziomie złożoności, samodzielnego podejmowania decyzji w ramach przydzielonego zakresu odpowiedzialności
  • Umiejętności budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Ponadrynkowy standard finansowy
  • Uczestnictwo w strategicznych projektach firmy, duży wpływ na rozwój firmy
  • Współpracę z firmą będącą liderem w swojej branży
  • Rozwój kompetencji poprzez pakiet szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w profesjonalistami, będącymi specjalistami w swojej dziedzinie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Agencja zatrudnienia numer 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials