Manager ds. Ciągłego Doskonalenia - branża budowlana

Michael Page

Polska, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. Ciągłego Doskonalenia. Nowy pracownik będzie odpowiedzialny za wdrożenie oraz rozwój kultury Lean w kilkunastu zakładach produkcyjnych w całej Polsce. Praca wymaga mobilności 5 dni w tygodniu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży budowlanej, która jest częścią międzynarodowej grupy. Organizacja posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Polsce.

Opis stanowiska

  • Wprowadzenie działań optymalizacyjnych na poziome grupy zakładów
  • Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w zakładach produkcyjnych w Polsce
  • Wdrażanie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych
  • Stworzenie planów ciągłego doskonalenia mających na celu redukcję kosztów
  • Nadzorowanie procesu wdrażania i prezentowania danych dotyczących kluczowych wskaźników
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu Lean Manufacturing

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie (preferowane techniczne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją
  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów ciągłego doskonalenia
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i zdolności liderskie
  • Umiejętności trenerskie wykorzystywane w kontaktach z pracownikami produkcji
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość TPM, Lean Manufacturing, Kaizen
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Duże możliwości rozwoju oraz wdrażania własnych inicjatyw
  • Pakiet benefitów dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page