Manager ds. Automatyzacji Procesów Marketingowych

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko  Manager ds. Automatyzacji Procesów Marketingowych

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i wdrażanie działań mających na celu automatyzację marketingu
  • Obsługa i prowadzenie platformy Oracle Eloqua
  • Współpraca z innymi działami mająca na celu jak najlepsze wykorzystanie informacji oraz możliwości jakie daje platforma do celów marketingowych
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień z zakresu automatyzacji procesów marketingowych mających na celu zwiększenie efektywności docierania do właściwych grup odbiorców
  • Umożliwienie wszystkim użytkownikom korzystanie z platformy Oracle Eloqua poprzez organizowanie szkoleń i doraźną pomoc z zakresu funkcjonalności narzędzia jakim jest OE
  • Współpraca z działem IT odpowiedzialnym za stronę internetową oraz CRM i podejmowanie działań mających na celu zapewnienie zgodności między systemami
  • Zapewnienie sprawnego działania poprzez administrację, monitorowanie platformy i wsparcie użytkownika.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, nauk przyrodniczych, matematyki, ekonomii, biznesu lub podobnych dziedzin.
  • Ponad 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w integracji, ulepszaniu i administrowaniu marketingowymi systemami automatyzacji (Marketo, Eloqua itp.), Preferowane są doświadczenie pracy na systemie Eloqua
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT i zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie z systemami CRM (np. Salesforce.com)
  • Wymagane są dobre umiejętności MS Excel
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość jednego języka programowania, np. R / Python będzie działała na plus
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki jako plus.
Devire Devire Devire Devire