Manager ds. Automatyzacji Procesów Marketingowych

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko  Manager ds. Automatyzacji Procesów Marketingowych

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i wdrażanie działań mających na celu automatyzację marketingu
  • Obsługa i prowadzenie platformy Oracle Eloqua
  • Współpraca z innymi działami mająca na celu jak najlepsze wykorzystanie informacji oraz możliwości jakie daje platforma do celów marketingowych
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień z zakresu automatyzacji procesów marketingowych mających na celu zwiększenie efektywności docierania do właściwych grup odbiorców
  • Umożliwienie wszystkim użytkownikom korzystanie z platformy Oracle Eloqua poprzez organizowanie szkoleń i doraźną pomoc z zakresu funkcjonalności narzędzia jakim jest OE
  • Współpraca z działem IT odpowiedzialnym za stronę internetową oraz CRM i podejmowanie działań mających na celu zapewnienie zgodności między systemami
  • Zapewnienie sprawnego działania poprzez administrację, monitorowanie platformy i wsparcie użytkownika.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, nauk przyrodniczych, matematyki, ekonomii, biznesu lub podobnych dziedzin.
  • Ponad 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w integracji, ulepszaniu i administrowaniu marketingowymi systemami automatyzacji (Marketo, Eloqua itp.), Preferowane są doświadczenie pracy na systemie Eloqua
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT i zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie z systemami CRM (np. Salesforce.com)
  • Wymagane są dobre umiejętności MS Excel
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość jednego języka programowania, np. R / Python będzie działała na plus
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki jako plus.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media