Manager ds. asortymentu

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1144852

Dla nowo otwierającej się centrali we Wrocławiu firmy niemieckiej z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. asortymentu.

Wspólną wartością firmy jest działanie w interesie człowieka, dlatego stwarzają warunki do rozwoju każdego pracownika jak i tworzą oferty przynoszące klientom prawdziwe korzyści. Dział firmy „Asortyment” troszczy się o to, aby klienci znajdowali w sklepach zawsze najlepsze, najbardziej popularne i najnowsze produkty. Na pierwszym planie znajduje się zadowolenie klientów. Z tego powodu uważnie obserwują, jakich produktów życzą sobie klienci, i co miesiąc wprowadzają nowe produkty, aby oferta była jak najbardziej atrakcyjna.

TWOJE ZADANIA
  • Rozpoznawanie trendów oraz strategiczne kształtowanie i rozwój atrakcyjnego asortymentu w porównaniu do konkurencji
  • Współpraca z polskimi oddziałami oraz międzynarodowymi / krajowymi działami specjalistycznymi w zakresie optymalizacji i aktualizacji asortymentu oraz dostaw towarów
  • Odpowiedzialność za wyniki biznesowe i rozwój Twojej sekcji asortymentu
  • Odpowiedzialność techniczna i dyscyplinarna za całościowy rozwój Twojego zespołu.
  • Realizacja projektów zarządzania kategoriami produktów
  • Negocjacje z partnerami biznesowymi
  • Inicjowanie i aktywna współpraca w projektach

CO WNOSISZ
  • Ukończone studia ze specjalizacją w zarządzaniu biznesem lub praktyka handlowa z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym
  • Dobrze ugruntowana wiedza w zakresie zarządzania asortymentem oraz umiejętności analitycznego i strategiczno-koncepcyjnego myślenia
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • Biegłą znajomość języka polskiego i niemieckiego (poziom C1)
  • Umiejętności w zakresie prezentacji oraz zdolność łączenia różnych punktów widzenia tak, aby stworzyć dobrą współpracę
  • Umiejętności komunikacyjne, wysokie kompetencje społeczne i siłę perswazji
  • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech

CO UMOŻLIWIAMY
  • Świadczenia dodatkowe: Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Współtworzenie i rozwój: Kreatywne pomysły są mile widziane, każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład.
  • W tym celu oferują szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzają możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
  • Kulturę dialogu w firmie: Profil firmy cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Złóż aplikację (najlepiej w języku niemieckim), podaj nam swoje oczekiwania finansowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy